//Vashley Fanclub//
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı)

+3
neSS[a]sH**BusesS
...zanessa.ash...
vashley-ekin
7 posters
YazarMesaj
vashley-ekin

vashley-ekin

vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı) Empty
MesajKonu: vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı)   vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı) EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 1:17 pm

Vanessa kalbini izliyor...

Vanessa Hudgens(Gabriella) neden kendiniz olmaktan asla vazgeçmemeniz gerektiğini anlatıyor

soru:bize high school musical 2 deki karakterinden biraz bahsedermisin?gabriella seni temsil ediyor mu?
cevap:bu filmde karakterim iyice kendini buldu sanırım.birincisinde çok ürkek ve utangaçtı.iyi bir kitapla kıvrılıp uyumayı tercih ediyordu.east high'a geldiğinde burnunu kitabından kaldırıp dünyayı görmeye başladı...ve bu oldukça hoşuna gitti.harika insanlarla tanışyı,karaoke yaptı ve bunla benzer başka çılgınca şeyler...şu anda da troy'la aralarında filizlenen bir romantizm var.bu sefer bir rakibi var;çünkü biri aralarına girip troy'u elde etmek istiyor.ama o, acılı olsa da kendi verdiği kararlara sadık kalıyor

s:karakterinin en sevdiğin özelliği ne?
c:bu sefer karakterimi daha çok seviyorum çünkü artık güçlü bir genç bayana dönüştü.zor durumlarla baş edebiliyor,ve sanırım bu çocukların kendilerinden bir şeyler bulabilcekleri bir şey.yani mesela,hoşlandığınız çocuğun başkası tarafından uzaklaştırılması,gereğinden fazla olay çıkaran kızlar.bunlar herkesin başına gelebilir.gabriella hepsiyle en doğru şekilde baş ediyor,kötü niyetle değil.sadece herşeyin en iyisini yapmak istiyor.

s:sence neden dünyadaki bütün izleyiciler kendilerini gabriella'ya yakın hissediyor?
c:benim karakterim her zaman hollywood'da görebileceğiniz bir tip değil.o hep muhteşem görünmeyi önemseyen,herkesin onu sevmesini isteyen kızlardan değil.sadece çıkıyor ve yapmayı sevdiği şeyleri yaparken eğleniyor,bu ister sevdiği bir kitabı okumak olsun,ister şarkı söylemek ya da arkadaşlarıyla takılmak.baştan aşağı göz kamaştırıcı olmak umrunda değil.kendisi olmayı seviyor,ve sanırım bu durumla kendini özdeşleştirebilecek bir sürü kız var

s:high school musical 2'de harika şarkı gotta go my own way'i söylüyorsun...
c:bence o gabriella'ya çok uygun bir şarkı.gotto go my own way tam olarak onu anlatıyor.o şarkı sırasında kendini buluyor.kendini ve bireyselliğini keşfediyor.hem onun için,hem de tüm kızlar için oldukça güçlü bir şarkı bence.

s:sence gabriella aklıyla mı kalbiyle mi düşünen bir tip?
c:kalbiyle.umarım herkes filmin sonunda kalbinizden geçeni yapmanın önemini ağlar,aklınızla düşündüklerinizi değil,ya da iyi olacağını sandıklarınızı.filmde kalbiyle hareket eden bazı insanlar,bir de aklıyla hareket eden insanlar görüyorsunuz.bence önemli olan gerçekten istediğiniz şeyin peşinden gitmek,sizin için önemli oılan şeyi bırakmamak,görüntüye önem vermemek,başkalarının görmek istediği gibi olmamak.

s:film için yeni beceriler edinmen gerekti mi?
c:ben yüzmeyi 14 yaşında öğrendim.yani 4 sene önce,fazla olmadı.o yüzden pek iyi değildim.sörf yapmıştım,sanırım bu işime yaradı.filmde ashley'yi kurtarmam gerekiyordu.neyse ki hiç ağır değil!

s:peki ya fiskiyeler altında ıslandığın sahne?
c: o kadar eğlenceliydi ki!finali,filmin son sahnesini gece yarısı çektik ve hava buz gibiydi.herkes kalın kışlık ceketlere sarınmıştı.

hepsini kendi ellerimle dergiden yazdım arkdşlar.umarım beğenirsiniz Wink
...zanessa.ash...
Admin
...zanessa.ash...

MesajKonu: Geri: vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı)   vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı) EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 5:40 am

saol cnm okumuştm sprsn..
https://vashleyfanclub.yetkinforum.com
neSS[a]sH**BusesS

neSS[a]sH**BusesS

MesajKonu: Geri: vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı)   vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı) EmptyCuma Ocak 30, 2009 9:13 am

Bnde okumuştum ama yinede saoL..!!
!Vashley!

!Vashley!

MesajKonu: Geri: vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı)   vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı) EmptyCuma Ocak 30, 2009 9:23 am

bende okdum yinede eline sağlık cnm
*vashley*

*vashley*

MesajKonu: Geri: vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı)   vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı) EmptyPtsi Şub. 02, 2009 2:29 am

sğl bende okumuştm
jesse_mania

jesse_mania

MesajKonu: Geri: vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı)   vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı) EmptyCuma Şub. 20, 2009 6:01 am

Sağol canımm..
Sun_Fair

MesajKonu: Geri: vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı)   vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı) EmptyPtsi Haz. 14, 2010 12:48 am

çok ama çok sağol cnm hep o sayıdaki röpartajı okumak istemişimdir.Çünkü derginin o sayısını alamadım neyse çok çok çok teşekkğrler...... cheers
http://high-school-vanessa.tr.gg

vanessa hudgens röportaj(hsm dergisi ağutos sayısı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vanessa hudgens-sneakernight
» A'dan Z'ye Vanessa
» vanessa gibi giyinelim..
» vanessa hudgens-identified
» vanessa hudgens-amazed